O firmie

 


 

  • Firma powstała na bazie wcześniejszych doświadczeń i prowadzonych działalności oraz projektów. Jej założycielem jest Sylwia Piłat, która w swoim dorobku zawodowym ma prowadzenie projektów sprzedażowych i dystrybucji chemii budowlanej w sieci Internetowej, tworzenie i prowadzenie sklepów internetowych, budowanie procesów obsługi Klienta B2B oraz kilku letnie doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych i obrocie nieruchomościami.

 

  • Po doświadczeniach we współpracy z dystrybutorami bezpośrednimi chemii i materiałów budowlanych oraz firmami z kręgu usług budowlanych, znając specyfikę i potrzeby Klientów zarówno b2b jaki i b2c zapada decyzja o założeniu firmy RotmanGroup, będącej niejako konsekwencją wszystkich doświadczeń oraz kontynuacją wcześniejszych działań.

 

  • Działalność firmy ruszyła z początkiem 2015 roku w oparciu o dystrybucję oraz handel bezpośredni chemią budowlaną najlepszych światowych producentów. W ciągu roku, poprzez wiele działań rozwojowych firma ewoluowała do podziału na dystrybucję oraz usługi.

 

  • W skład grupy weszły projekty:RotmanSklep oraz RotmanProjekt. Firma cały czas ewoluuje, szukając najlepszych rozwiązań dla swoich Klientów.

log_rotman_sklep_zero