Dystrybucja

Dystrybucja produktów Canada Rubber i Labofarb

 


 

Logo_labofarb

mapa marker_2_czerwony całe woj. mazowieckie

 

Labofarb, to producent farb, gruntów i preparatów dekoracyjnych oraz specjalistycznych. Firma wśród swoich produktów posiada takie produkty jak: farbę do betonu, farbę elewacyjną ceramiczną docieplającą, gruntoemalia, impregnaty do kamienia naturalnego, emalie styrenową do metalu. Produkty wysokiej jakości, proste w użyciu.  Produkty możesz nabyć w naszym sklepie RotmanSklep lub zamówić bezpośrednio.

Karty Charakterystyki:

KARTA CHARAKTERYSTYKI HQ-THERM-E80
KARTA CHARAKTERYSTYKI HQ-BETON
KARTA CHARAKTERYSTYKI EMALIA CHLOROKAUCZUKOWA EC25
KARTA CHARAKTERYSYTKI INVEST-PAINT

Logo_canadarubber mapa marker_zoltywoj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

 

Canada Rubber to producent innowacyjnych a zarazem prostych rozwiązań w zakresie hydroizolacji budynków oraz renowacji powierzchni asfaltowych. Produkty Canada Rubber, takie jak N500, N300 czy A400 to prawdziwa rewolucja w prostych systemach hydroizolacyjnych.  Hydroizolacja tarasów i dachów dziś jest już polecana przez wielu wykonawców. Poszukaj opinii Klientów.

Przykładowe produkty hydroizolacyjne, zakupu możesz dokonać w naszym sklepie on-line

Guma w płynie
Guma w płynie

 

Guma w płynie N500, to modyfikowana emulsja bitumiczna stworzona do ochrony powierzchni bitumicznych, metalowych i betonowych. Nakładana za pomocą wałka, pędzla lub agregaty natryskowego, tworzy elastyczną, wytrzymałą, bezszwową membranę wytrzymującą natężenia i wibracje podłoża. Bezpieczna dla środowiska alternatywa dla konwencjonalnych powłok bitumicznych. 10 lat gwarancji

asfaltAsfalt na zimno N900, to mieszanka asfaltowa z dodatkiem specjalnych rozpuszczalników bitumicznych, służąca do naprawy “na zimno”. Zastosowanie obejmuje naprawę dziur czy ubytków w podłożu asfaltowym i betonowym. Zimnym asfaltem możesz zreperować drogę czy podjazd. Aplikacja produktu nie wymaga specjalistycznego sprzętu a naprawiona powierzchnia natychmiast nadaje się do użytkowania.

Zużycie około 20k/m2 na warstwę 0,8cm

 

Karty Charakterystyki:

KARTA CHARAKTERYSTYKI N500
KARTA CHARAKTERYSTYKI N 300